fbpx
Ważna informacja!

Z dniem wtorek 5 kwietnia 2022r zostanie wyłączna strona i aplikacja moment.pl umożliwiająca rejestrację wizyt online w naszym salonie.
Wszystkich klientów zapraszamy do skorzystania z aplikacji booksy.com

Nastąpi również kilka zmian odnośnie do programu lojalnościowego i bonów online.
Nie będzie możliwości sprawdzenia na stronie i w aplikacji ilości punktów otrzymanych w programie. Informacja o ilości zebranych punktów nadal będzie wysyłana po każdej wizycie na e-mail klienta podany podczas przystąpienia do programu. Nie będzie możliwości samodzielnej wymiany punktów przez klienta na bon. Rozliczyć wizytę z punktów otrzymanych w programie lojalnościowym będzie można tylko po wykonanej usłudze w recepcji salonu Magic Art Club. Znika również możliwość kupna bonu online. Bony kupione przed 5 kwietnia pozostają bez zmian do czasu wykorzystania całej kwoty lub upływu terminu ważności.

Pon.-Pt.: 8:00-18:00
Sobota: 9:00-14:00
Magic Art Club
Kościan ul. Nacławska 104
Magic Art Club | Salon

Tetiana N.

Barberka / Masażystka

Swoją przygodę z fryzjerstwem zaczynała jako fryzjerka damska obecnie jako barber. Ogromny bagaż doświadczeń i kursów u znanych mistrzów w swoim fachu między innymi: Maniewski i Wierzbicki & Schmidt. Jako jedna z nielicznych w Polsce ukończyła kurs u Mounir’a, gdzie nauczyła się innowacyjnych technik farbowania.

barber-zespół
Certyfikaty

Tetiana h.

kosmetolog

Skończona szkoła medyczna. Jako pielęgniarka pracowała 13 lat. Posiada dyplom kosmetologa na bazie praktyki w klinice plastycznej chirurgii ANACOSMO. Ogromny bagaż doświadczeń, siedmioletni staż kosmetologiczny, szkolenie w Polsce z medycyny estetycznej u SHE Monika Grzelak z kwasów hialuronowych i nici PDO. Kosmetologia to jej hobby i spełnienie marzeń, a nie tylko praca. Interesuje się nowinkami kosmetologicznymi. Wciąż jej mało i ciągle się dokształca, aby zawsze być na bieżąco.

kosmetolog-zespół
Certyfikaty

Maryna B.

kosmetyczka / Linergistka / tatuażystka

Przez dwa lata pracowała w studio makijażu na Ukrainie. Posiada na swoim koncie wiele szkoleń między innymi z makijażu permanentnego u Druzhinina Yulianna, szkolenie z makijażu u Serdara Kambarov i podwójne podwyższenie kwalifikacji w Niemczech. W naszym salonie Magic Art Club wykonuje: makijaż, laminacje rzęs/brwi, uzupełnianie rzęs, makijaż permanentny, mini tatuaże, depilacje woskiem brwi i usuwanie makijażu permanentnego bez użycia lasera i zmywacza.

kosmetyczka-zespol
Certyfikaty

Anna F.

Manicure / pedicure

W salonie Anna odpowiada za satysfakcję klientów, którzy skorzystali z naszych usług manicure i pedicure. Ukończyła kursy wyżej wymienionych usług, zostając profesjonalną stylistką paznokci.

kosmetolog-zespół
Certyfikaty

Natalia M.

Fryzjerka

W salonie Natalia odpowiada za satysfakcję klientów, którzy skorzystali z naszych usług strzyżenia, farbowania damskiego i pielęgnacji włosów. Ukończyła szkołę fryzjerską i kursy wyżej wymienionych usług, zostając profesjonalną fryzjerką.

Natalia M
Certyfikaty