Tetiana N.

Barberka / Masażystka

Swoją przygodę z fryzjerstwem zaczynała jako fryzjerka damska obecnie jako barber. Ogromny bagaż doświadczeń i kursów u znanych mistrzów w swoim fachu między innymi: Maniewski i Wierzbicki & Schmidt. Jako jedna z nielicznych w Polsce ukończyła kurs u Mounir’a, gdzie nauczyła się innowacyjnych technik farbowania.

barber-zespół
Certyfikaty

Tetiana h.

kosmetolog

Skończona szkoła medyczna. Jako pielęgniarka pracowała 13 lat. Posiada dyplom kosmetologa na bazie praktyki w klinice plastycznej chirurgii ANACOSMO. Ogromny bagaż doświadczeń, siedmioletni staż kosmetologiczny, szkolenie w Polsce z medycyny estetycznej u SHE Monika Grzelak z kwasów hialuronowych i nici PDO. Kosmetologia to jej hobby i spełnienie marzeń, a nie tylko praca. Interesuje się nowinkami kosmetologicznymi. Wciąż jej mało i ciągle się dokształca, aby zawsze być na bieżąco.

kosmetolog-zespół
Certyfikaty

Maryna B.

kosmetyczka / Linergistka / tatuażystka

Przez dwa lata pracowała w studio makijażu na Ukrainie. Posiada na swoim koncie wiele szkoleń między innymi z makijażu permanentnego u Druzhinina Yulianna, szkolenie z makijażu u Serdara Kambarov i podwójne podwyższenie kwalifikacji w Niemczech. W naszym salonie Magic Art Club wykonuje: makijaż, laminacje rzęs/brwi, uzupełnianie rzęs, makijaż permanentny, mini tatuaże, depilacje woskiem brwi i usuwanie makijażu permanentnego bez użycia lasera i zmywacza.

kosmetyczka-zespol
Certyfikaty

Małgorzata K.

Manicure / pedicure

W salonie Małgorzata odpowiada za satysfakcję klientów, którzy skorzystali z naszych usług manicure i pedicure. Ukończyła kursy wyżej wymienionych usług, zostając profesjonalną stylistką paznokci.

zespol33
Certyfikaty

Sandra N.

FRYZJERKA

W salonie Sandra odpowiada za satysfakcję klientów, którzy skorzystali z naszych usług strzyżenia, farbowania damskiego i pielęgnacji włosów. Ukończyła kursy wyżej wymienionych usług, zostając profesjonalną fryzjerką.

zespol33
Certyfikaty